היום, בעוד כמה שעות, יתקיים מצעד הגאווה בת"א. אני חושבת שכ"כ הרבה נכתב ונאמר על העניין, שאין לי מה להוסיף. אבל, במקביל, מתקיים אירוע נוסף, שיש לו קצת פחות סקס אפיל, אבל, מבחינתי, הוא הוא הסיבה לגאווה שלנו.

השבוע, התפרסמו בכתב העת "הו!" שירים של חברתנו נדיה אייזנר.  זאת כמובן בתיאום מושלם עם אירועי שבוע הספר המתקיים בכל רחבי הארץ.

אתר בת קול גאה ושמח לפרסם שירים ויצירות מפרי עטן של חברות הארגון. אז הנה השיר, ומתחתיו, כמה מלים של נדיה עצמה על השיר, ועל כתב העת.

כל הכבוד!

טליה

אבסולוט2

אודות "אבסולוט": השיר נכתב בתהליך של חיפוש וגילוי. כולנו מחפשים אהבה ואושר, אך לרוב אנחנו עושים זאת במקומות הכי לא מתאימים, ולבסוף מוצאים את הכול, ברוך ה', ממש מתחת לאף…

 אודותיי: כותבת שירה ופרוזה מגיל 11, תחילה ברוסית, ומאז גיל 20 – בעברית. פריקית של שירה: קוראת, מתרגמת ונושמת אותה. דתיה, מתגוררת בירושלים, למדתי יהדות וחינוך, עובדת בתחום התקשורת, התרגום והיח"צ, ומגדלת את חמשת ילדיי וחתולה. את רוב שיריי כתבתי באמצע הלילה, בהמתנה לאחד הילדים מהחוג ובתור לקופת חולים. הפרסום ב"הו!" הוא פרסומי הראשון.

 אודות "הו!": זהו כתב עת לספרות בעריכת המשורר דורי מנור, שיוצא אחת לשנה בערך. השיר שלי פורסם בגיליון העשירי של "הו!", שכולל לא רק שירה, אלא גם  מדור פרוזה מרתק (סופרים כותבים מחדש יצירות ספרות אהובות), ועצות לכותבים מתחילים מאת משוררים ותיקים. אז קדימה, חפשו את הגיליון החדש בדוכן "אחוזת בית ספרים" בשבוע הספר, או פשוט בחנויות הספרים. ויש לו כמובן אתר ודף פייסבוק.