אודות האתר

דף הבית \ אודות האתר

העליה השניה

ברוכות הבאות לאתר החדש של 'בת-קול' – במשך כמה שנים רצינו מאוד לחדש את האתר, לא מעט נשים עבדו על זה וניסו לגרום לזה לקרות. כנראה שנדרש משבר – טעות אנוש וערימה של בעיות טכניות שהפילו את האתר הישן והבהירו לנו שאין ברירה, הפעם אנחנו חייבות לעשות את זה. ועדיין זה לקח לנו המון זמן – כמו כל הדברים ב'בת-קול' גם העבודה על האתר הזה נעשתה בהתנדבות, לחלקנו זאת פעם ראשונה שאנחנו מעורבות בהקמת אתר ו/או בעריכת תוכן ובכל מקרה אנחנו מנסות להוציא מעצמנו ומכן את המיטב.

באתר החדש תמצאו גם ישן – רבים מן הטקסטים שהכרתן באתר הישן, כל אלו שנותרו אקטואליים, מצאו (או ימצאו) את דרכם לאתר החדש. לצידם עולים ויעלו בעתיד גם תכנים חדשים – מאמרים, פוסטים בבלוגים, חוויות מאירועים שהתקיימו, הזמנות לאירועים עתידיים, כתבות שפורסמו באמצעי התקשורת השונים ועוד. בתקופה הראשונה שלאחר עליית האתר נמשיך לעדכן את האתר בחומרים חדשים וישנים כאחד עד להתייצבותו.

תחת לשונית ה'מאמרים' תוכלו למצוא את מאמרה הראשון ופורץ הדרך של יעל אוריין שפורסם בעבר בפורום של נענע "בגדן עדן מקדם – היסוד התרבותי לבית היהודי", המאמר הראשון והחשוב של זיוה "לסביות והלכה", מאמר המשך של זיוה על "לסביות וקדושה" ומאמרה המעודכן של עדן על "טרנסג'נדרימות והלכה".

גם בקטגוריית הבלוגים תמצאו חברות חדשות-ישנות – טליה ויעלה שחוזרות לבלוג שבו הן משתפות בחוויותיהן האישיות, זיוה עם בלוג שיביא כל שבוע מדרש לשבת, בת-עמי היחידה שהיא חופרת מוסמכת תצא מכליה ובלוג של פרשת שבוע שייכתב בידי כמה מתנדבות.

באתר תמצאו לוח אירועים מעודכן של בת קול וכן יוגש כשירות לציבור מידע על אירועים כלל קהילתיים – מן הסתם לא כלל האירועים המתקיימים.

בתקופה הראשונה שלאחר עליתו של האתר החדש לאוויר יש סיכוי גדול שתתקלו בבעיות שונות ומשונות בזמן הגלישה באתר. אנא אל תהססו לעדכן אותנו בכל מה שיראה לכן משונה, בעייתי או לא מתאים. אם יש ברשותכן תמונות של בת קול שניתן לפרסם, נשמח אם תשלחו לנו. אם אתן מעוניינות להצטרף לצוות האתר נשמח לשמוע על כך, אם אתן מעוניינות להצטרף לצוות הכותבות כמובן שנשמח גם לכך.

תודה ענקית לכל העוסקות במלאכה בעבר ובהווה

צוות האתר

טליה
yehudat@gmail.com

בת עמי
batami.n@gmail.com

Back to top