בלוג

דף הבית \ בלוג

הבלוג של בת-קול

 

פלטפורמת הבלוגים של בת-קול

מילים היוצאות מן הלב – נכנסות אל הלב. הבלוגריות של בת-קול משתפות אותנו באירועים שונים מחיי היום-יום שלהן. כל אחת מהן מצעידה את הפלטפורמה הזו לכיוונים שונים,וביחד הן מהוות מעיין מראה לעולמן הפנימי של חלק מבנות בת-קול.  

הבלוג של נירה

נירה אוריין, בת ארבעים ואחת (אבל זה לא יציב), חיה בתל אביב, מפרידה בשר חלב,לסבית, אימא לשניים, בן ובת, שניהם מזל אריה,לא מאמינה באסטרולוגיה בשיט, אישה לאישה דתית (גם היא לסבית, צירוף מקרים מטורף!) ובעלים לקיטצ'ן אייד אדום (כן,זה מיקסר). אני כאן לספר לכן על חייה של אישה חילונית חולונית (במקור,אף אחד לא מושלם) החולקת קורת גג זוגיות אוהבת ומשפחה עם דתייה ירושלמית (במקור, מאז ולעולם). תהיו חזקות.

פוסטים אחרונים מהבלוג של נירה


לפוסטים נוספים מהבלוג – לחצו כאן

הבלוג של בת-עמי

מצעד הגאווה שינה את החיים שלי. לא רק המצעד הראשון שהשתתפתי בו, לא רק השני, כולם. כל אחד מהם שינה משהו. בשנתיים האחרונות השתתפתי בהמון מצעדי גאווה, לא רק באלו הרשמיים (מבין אלו צעדתי רק בתל-אביב וירושלים למרות שהלב שלי היה בכל עיר שבה התקיים מצעד) – לכל הפגנה שהלכתי אליה לקחתי איתי דגל גאווה וכך הפכתי כל הפגנה כזאת למצעד גאווה.

פוסטים אחרונים מהבלוג של בת-עמי 


לפוסטים נוספים מהבלוג – לחצו כאן

הבלוג של טליה

ברוכות הבאות וברוכות השבות (והשוות) לבלוג המתחדש שלי. כפי שהוותיקות יודעות, כשנותנים לי במה ואפשרות לכתוב על מה שמעניין אותי, אני מנצלת אותה היטב. אז, הבלוג שלי יעסוק, באופן לא מפתיע, בי, ובנושאים שמעסיקים אותי (רשימה חלקית, לא לפי סדר החשיבות…): נטייה מינית, דת, פוליטיקה, מד"ב ופנטזיה ועוד ועוד. הבלוג יהיה פתוח כמובן לתגובות שלכן, כדי שנוכל להמשיך ולדבר, ולהכיר אחת את השניה טוב יותר. מחכה לראות אתכן, טליה

פוסטים אחרונים מהבלוג של טליה


לפוסטים נוספים מהבלוג – לחצו כאן

הבלוג של יעלה

התייצבנו כולנו א'+ילד+יעלה אחת במשרדי הבריכה והכרזנו על רצוננו לעשות מנוי משפחתי. הסתכלו עלינו במבט לא מתרגש במיוחד ורצו הוכחות. אז הוכחנו. סוף סוף היה שימוש להסדר הנחמד שלנו, ונופפנו בו בגאווה. שאלתי את הגברת בקבלה כמה אנשים כבר מגיעים עם סיפור כזה, שתי נשים (אחת דוסית יותר למראה, אחת פחות) וילד, שטוענות בנונשלנטיות שהם משפחה. היא ענתה ב "תתפלאי"

פוסטים אחרונים מהבלוג של יעלה


לפוסטים נוספים מהבלוג – לחצו כאן

מדרש לשבת – הבלוג של זיוה

שמחה על ההזדמנות ללמוד איתכן מדרש לשבת ואם יצא אגב כך, לשתף במחשבות, פירושים חוויות והגיגים. חולמת שזה יהפוך ללימוד משותף והתגובות יוסיפו רעיונות, אסוציאציות ושאר ירקות למדרש. כי אם יש משהו שהמדרש מלמד אותנו הוא, שכל דבר שאנחנו עתידות לחדש הוא חלק ממה שנאמר למשה בסיני. אז אם נשתוק כשמדגדג לנו בבטן, התורה שאנחנו היינו אמורות לחדש חס וחלילה תימחק לנצח. אז יאללה, להגדיל תורה ולהאדירה. להתראות לקראת הסופ"ש.

פוסטים אחרונים מהבלוג של זיוה


לפוסטים נוספים מהבלוג – לחצו כאן

Back to top